koolimangSeoses Järve gümnaasiumi  95. sünnipäevaga mängisid 4.-12.klasside õpilased mängu, milles nad said oma teadmised proovile panna ning vastata väga erinevatele küsimustele meie kooli ja Kohtla-Järve linna kohta. Meie, allakirjutanud, õpime selles koolimajas alles esimest aastat. Seepärast oli päris põnev pealtvaatajatena  kaasa elada ning  teadmisi koguda.
Koolipere jälgis mängu suure huviga, püüdis ise küsimustele vastuseid leida, iga õiget vastust saatis tugev aplaus. Finaalmäng toimus 4. oktoobril. Omavahel võtsid mõõtu eelvoorude paremad: 5., 8. ja 10. klassi 4-liikmelised võistkonnad. Selgus, et kaasõpilased teavad oma linna ja kooli kohta üllatavalt palju. Võistlus kulges äärmiselt tasavägiselt. Kümnendikud püüdsid küll teiste võistlejate ees edumaad saavutada, kuid kaheksandikud ja viiendikud püsisid visalt kannul. Lõpuks jäi ikkagi peale 10. klassi võistkond. Mängu jäävad meenutama väikesed meened ja tänukirjad.  Sellised üritused toovad meie kooliellu mitmekesisust ja põnevust.
Pldigalerii leiad siit
 
 
Liisa-Airiin Räis, Kirke Õunas, Meeli Liepkalns,
10. klassi õpilased

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 131 külalist ja 0 liiget