sein

SOOVIME KOOLI RONIMISSEINA

Ronimisseina tutvustus:

Eesmärk: Soodustada õpilaste kehalist aktiivsust ja osavust ning arendada keskendumisvõimet ja tähelepanu.

Seina külge on kinnitatud spetsiaalsed laste ronimiskivid, mille abil saab seinamööda ronida.
Välisnurgaga moodul ronimisseina mõõtmed on 9,5 x 2,9 m.
Ronimisseinal on kivid paigutatud erinevatele kõrgustele nii seina alaosas kui seina ülaosas, keskosas on seinapind kivideta. Ronimisseinal on võimalik horisontaalselt liikuda, astudes jalgadega madalal tasemel olevatele kividele ja hoides kinni ülalpool olevatest kividest.

TAHAN TOETADA!

MTÜ Meie Järve juures on avatud SOOJA SÜDAME SAHTEL.
See on annetuskonto, kuhu kõik head inimesed saavad teha rahalisi kandeid. See kord soovime toetada RONIMISSEINA paigaldamist Järve Gümnaasiumisse.
Annetusi saab teha a/a EE252200221055800306 MTÜ Meie Järve, selgitus: ronimissein.
TÄNAME!

Juhtkond tunnustab