Hei, 8.-12. klassi noor! Osale presidendi väitlusturniiril.

 Vaata infot siit või Facebookis https://www.facebook.com/thilves/app/475554382629886/

JG

 

 

Järve Gümnaasium leidis võimaluse osta õpilastele lauatennise laud, mille abil saab oma vahetunni muuta mänguliseks ja veeta sõpradega aega. Oleme kõik rõõmsad uue võimaluse üle, samas on sellel uuel laual kõigile õpilastele palve.

26. jaanuaril k.a toimus Jõhvis XIV Ida-Virumaa õpilasetlejate konkurss, kust võttis osa ka kuus meie kooli õpilast: Lotte Teppe 4.kl, Lisette Vildak 5.kl, Siim Pärss 6.kl, Liis Teppe 7.kl, Kerttu Teppe 10.kl ning Triinu Teppe 12.klassist.

Infojuht on igas koolis selline inimene, keda sa ei pruugi päevade kaupa majas trehvata, kuid sa hakkad teda otsekohe otsima, kui majast kaob internetiühendus, kui mõni arvuti streigib, kui projektor ei taha pilti näidata või juhtub mõni muu viperus, mille lahendamiseks on vaja tehnilist taipu. Koos 2016. aastaga sai Järve Gümnaasium ka uue infojuhi Ervin Kippari.

Küsisime temalt esimesi muljeid tööst koolis.

 

Neljapäeval, 21.jaanuaril toimus aulas mälumäng „Kuldvillak”

Kuldvillaku valmistasid ette ning viisid läbi 11.klassi õpilased Karmel Virkus ja Kristin Rastvorov. Sellestki mängust ei puudunud meie linna mineviku ja olevikuga seotud küsimused.

Kolmapäeval, 20.jaanuaril algas Järve Gümnaasiumis ülekooliline võistlusmäng „Kodu – imeline paik”.

 

1.septembri aktusel saavad esimeste klasside lapsed aabitsad. Paralleelklasside aabitsad on tavaliselt ühesugused, aga sellel õppeaastal õppisid esimesed klassid ABC-d erinevatest aabitsatest. 1.a klass õppis lugemist päkapikkude Anna ja Aadamaga, kuid 1.b klass aga koos Jaagupiga.

19.jaan 2016. aastal oli kolmekümne kuuel Ida-Virumaa 4.kl õpilasel võimalus sõita Tartusse AHHAA teaduskeskusesse õppepäevale. Osalejaid oli Kiviõlist, Maidlast, Lüganuselt, Kohtla-Järvelt, Toilast, Jõhvist, Illukalt, Iisakust ja Avinurmest, kokku 11-st koolist. Lastega sõitis kaasa 8 õpetajat.

Hello! Hallo! Privet! Hei!

Võõrkeelteõpetajad kutsuvad kõiki osalema traditsioonilisel võõrkeeltenädal 25.-29. jaanuarini.

Esmaspäeval,18.jaanuaril tähistasid algklasside õpilased ülemaailmset lumepäeva. Sellel aastal oli seda tore teha, sest talvetaat kinkis meile ilusa talveilma ja lund on ka palju.

  Tule suvel laagrisse koos Hanna-Liina Võsaga!

Registreeru 25.06.-02.07.2016 toimuvasse Rannapungerja draama- ja muusikalaagrisse.

Registreeru siin

JG

Seoses Kohtla-Järve 70. aasta juubeli tähistamisega eelseisval suvel käivad juba praegu hoogsalt ettevalmistused meie linnast ning elanikest kõneleva raamatu koostamiseks.

vvv

Kevadised riigieksamite vormid ja ajad, ühtsete põhikooli lõpueksamite ning tasemetööde õppeained, vormid ja ajad 2015/2016. õppeaastal Riigi Teatajas:

https://www.riigiteataja.ee/akt/105062015012

JG

Inimesed on oma ajaloo jooksul ikka unistanud ja loonud visioone sellest, kuidas maailm ja ühiskond tulevikus välja näevad.

 9. klassi lõpuaktus toimub 17. juunil algusega kell 17.00 Järve Gümnaasiumi aulas.
                   12. klassi lõpuaktus toimub 20. juunil algusega kell 18.00 Järve Gümnaasiumi aulas.

keres5

Tähistasime Paul Kerese 100. sünniaastapäeva ja tõime kooli malelauad.

m eha

 

 

 

 

 

 

 

7. jaanuaril oli koolis pidupäev, sest kauaaegne õpetaja, sadade Järve Gümnaasiumi õpilaste ja vilistlaste poolt austatud ning alati särav klassijuhataja Eha Mägi tähistas oma 70. sünnipäeva! Palju õnne, head tervist ja loomulikult häid õpilasi soovib ka Järve Gümnaasiumi koolipere.


JG

m sup1

29. detsembril toimus Toilas koolimeeskonna kolmas supervisioon, mida juhtis taas Tallinna Ülikooli õppejõud ja Järve Gümnaasiumi vilistlane Katrin Aava.

ma4

Matemaatikanädal toimus sellel õppeaastal 7.-11.detsembril. Õpilased 1.-12.klassist võtsid osa mitmetest erinevatest võistlustest.

Pilt0438

 

 

 

 

Üks kask meil kasvas õues

just maja ukse ees.......

...
  

t63t62

 
 Käesoleva õppeaasta I poolaasta oli teguderohke, 
sest meis olemas on väärtus - tegutsemistahe.
Meie kooliperes on aktiivseid inimesi, keda huvitab, 
kuidas muuta koolielu põnevaks.
 

t61Õpilasesinduse president Triinu Teppe kirjutab: "Eelmisest poolaastast meeldejäävamad suursündmused olid Salongiõhtu, Perepäev ja jõulupeod, kus üheskoos õpilasesindus, kooli aktiivsed noored ja õpetajad saavutasid suurepärase tulemuse. Need koosviibimishetked näitasid, kui teotahteline on meie koolipere.

 
Samuti alustasime sellel õppeaastal kooli korruste korrastamist, mida jätkame kindlasti alanud 2016.aastal! On meeldiv tõdeda, et kui on tahe, siis tekivad ka võimalused. 
 
Väga tore oli käesoleva õppeaasta I poolaasta lõpetada meie kooli esinemisega viimasel koolipäeval, 18. detsembril 2015 aastal. Meid, Järve Gümnaasiumi õpilasi, kutsuti esinema meie kooli koostööpartneri, Tallinna Tehnikaülikooli Ida-Virumaa Kolledži jõulupeole Kohtla-Järve Kultuurikeskusesse. Esinemine tekitas meis paljudes elevust ja ka natuke närvi, kuid saime hakkama ja kogemuste võrra jälle rikkamad! Väljaspool kooli esinemine tekitab uhke tunde. Ka edaspidi võiksime oma kooli esindada ja koostööpartnerite meeli rõõmustada erinevate selgeks õpitud kavade ja numbritega.
 
Koostöös peitub jõud! Tegusat uut aastat meile kõigile-kogu kooliperele!"
 
NB!!! Kui Sa pole enne meie kooli Coolilehte lugenud ja pildigaleriid vaadanud, siis tee seda kohe – parem hilja, kui mitte kunagi. Ja ära kaota järge, sest sealt saad teada, mida põnevat tegime I poolaastal ja millega saame hakkama II poolaastal. 
 
 
 
 
Vaili Talimäe
  
 
Sügisel osalesid meie kooli õpilased väga edukalt kahel  rahvusvahelisel vene keele esseekonkursil. 
 
 
 
Ühel konkursil oli teemaks „Осени чудесные мгновения» ja osalesid 8.-9. klasside õpilased. Edvin Võhma saavutas III koha. 
Kõik õpilased said diplomid osalemise eest.
Teise konkursi teema oli „Mille eest ma armastan vene keelt“ 8.-12.klasside õpilastele.
Zlata Kondratjeva saavutas I koha, Maria Nazarova, Daniel Gortšinski ja Monika Johanson saavutasid II koha.
 
Oksana Nazarova
vene keele õpetaja ja juhendaja

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 142 külalist ja 0 liiget