loodusmang
Meie kooli 1.a ja 1.b klassi võistkonnad käisid 25.mail Toilas loodusmängul. Kümnest maakonna koolist oli mängimas-võistlemas 14 võistkonda. Ilm oli suviselt soe ja võistlus toimus õues.

kik

 

 

 

 

26.05 käisid 3. klassid KIK-i projekti raames õppekäigul Iisakus.

ene  
Järve Gümnaasiumis on alates 2015 oktoobrist tööl laohoidja Ene Kriisa, kes tellib kogu kooliperele kokkade koostatud menüü alusel hommikuks ja lõunaks valmistatavate söökide koostisosad ja puuviljad. Koolipuuvilja programmist saavad 1.-5. klass ka lisapuuvilju ja Koolipiima programmist piima ja jogurtit.
jutuke1
26. mail toimus Ida-Virumaa koolidevaheline orienteerumismäng „Fotojaht 2016“.Mäng toimus Saka mõisa territooriumil. Meie koolist osales viis õpilast 7.klassist. Osalejate ülesandeks oli teha teemakohased pildid antud fotode järgi.

RMK korraldas sellel aastal juba 15. metsaviktoriini.  Praegune 4.b klass on osalenud kõigil neljal aastal. Vastuseid on otsinud nii lapsed, lastevanemad kui ka õpetaja. Mõnel aastal on küsimused päris rasked olnud, nii et abi oleme küsinud ka loodusteadlastelt.

20160524 07093820160524 112323

Maikuu lõppedes saab otsa ka Räpina Aianduskooli poolt korraldatud projekt „Maasikasõbrad 2016“, milles meie koolist osalesid 2.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b ja 7.klass. Kaheteistkümne nädala jooksul hooldas iga klass nelja maasikataime ning juba mõnelgi on esimesed maasikad maitstud.

trall1
12.mail korraldas meie kool Ida-Viru maakonna teiste klasside õpilastele
traditsioonilise teadmisteralli võistluse.
opioskus
11.mail oli koolimaja IV korrus siginat-saginat täis. Külas olid maakonna koolide 5.klasside 4-liikmelised võistkonnad, kokku 60 õpilast, et maha pidada üks vahva õpioskuste olümpiaad. 

piltkevad

16. mai Selle kevade viktoriin „Tere, kevad!“ on lõppenud. Kokku osales selles 503 võistkonda (klassi, lasteaiarühma) 8353 õpilasega Meie koolist osalesid selles 1.a, 2.a, 3.c, 4.a, 4.b, 6.b, 9.a klasside õpilased. 

tadm2

12. mail Sellel õppeaastal oli meie kooli korraldada maakondlik 2.klasside õpilaste „Teadmisteralli“. Seekord oli regitsreerunud rekordarv võistkondi: 17 maakonna koolist kokku 21 võistkonda. 

mai1

Kell oli 10.20. Kooli renoveeritud staadionil oli palju mudilasi, kellel kõigil rinnas karuke. Nimelt olid siia kogunenud projektis „Kiusamisest vaba kool ja lasteaed“ osalejad. Seekordsele kokkusaamisele olid tulnud lasteaedade Buratino, Kirju-Mirju ja Lepatriinu vanemate rühmade mudilased ning 1.a, 2.a, 2.b ja 3.a klasside õpilased.

spordipaev

Kas Sina tähistasid ülemaailmset kehalise aktiivsuse päeva?
Meie tähistasime nii….

perepev

Maikuu esimesel reedel, 06.05 2016 kui õpetajad tundi alustasid, istusid koolipinkides lisaks oma õpilastele ka mõned lapsevanemad - toimusid avatud tunnid algklassides. Päev oli põnev kõikidele osapooltele. Lapsevanemal oli võimalus osa saada oma lapse tavakoolipäevast ja samas meenutada ja võrrelda oma kooliaega. Õpetajal tuli hakkama saada suurema klassiseltskonnaga. Õpilastel võimalus tutvustada lapsevanemale enda sõpru ja tegemisi terves koolimajas koolipäeva jooksul.

emadepaev
6. mail toimus koolis lahtiste uste päev ja emadepäeva kontsert ning muusikaõpetaja pakkus ka meie klassile esinemisvõimalust.
reet4
Järve Gümnaasiumi tantsupidude korraldajana on Reet Kukk 15 aastat kandnud auga talle usaldatud hõbesõlge.
sydamekuu
11.04.-15.04.2016 tähistas Kohtla-Järve Järve Gümnaasium südamekuud tervisenädalaga. Nädala juhatas sisse juhtkond vahva liikumisetteastega ja vallatud Võimlemiskärbsed demonstreerisid oma oskuseid võimlemises. Õpilased olid selleks nädalaks valmistanud plakateid teemal „Kuidas hoian enda südant“.
Terve nädala jooksul toimus koolis erinevaid liikumisega seotud tegevusi. Algklasside õpilased said joogamaailmaga tutvust teha, põhikool käis spordisaalis oma oskuseid näitamas ja gümnaasiumile oli loodud vaikusenurk.
alut
 
 
Teisipäeval, 3. mail käisime klassiga projekti „Alutaguse sümbolid“ raames Iisakus.
Tegevused jagunesid kolme ossa:
1) ringkäik Agusalu metsas, kus meile õpetati pinnavorme, näidati loomajälgi ja muud huvitavat;
2) loodushariduskeskus, kus tegime katseid veega, panime kokku Ida-Virumaa kaardi ja täitsime töölehe;
3) Iisaku muuseum, kus räägiti meie maakonna esimestest elanikest, eluolust ja perekonnast vanal ajal rohkem kui 100 aastat tagasi. Punusime ka nn poluverniku paela. Lõunat sõime värske õhu käes.
Olime Iisakus kokku ca 6 tundi. Oli väsitav, aga huvitav päev!
hitsamaailmariik
 
2015/2016. õppeaastal toimunud õpilastööde konkursi "Maailmariik Eesti" digiloovtööde võistlusel osales üle 500 õpilase 175 tööga. 23. aprillil toimunud finaalis selgitati välja võitjad kaheksas kategoorias ja viies vanuserühmas. 
Meie kooli õpilaste tööd olid hämmastavalt huvitavad ja omapärased, mis tõi meile ka kolm auhinnalist kohta.
 
nutisp
Järve Gümnaasium saavutas 28.aprillil Tamsalus toimunud Nutispordi finaalis 1. koha ja midikarika!! 
4.-5. klasside arvestuses sai 3. koha Kristiina Rae, 6.-7. kl arvestuses saavutas 3. koha Argo Ers ning Aleksander Tassa sai igati tubli 5. koha (4.-5.kl) ja Kirsika Eero 6. koha (8.-9.kl). Palju õnne ja täname matemaatikaõpetaja Janika Kuusi suurepäraste uudiste eest!
rukilill
Suur tänu, head abilised!
50.rahvatantsupidu on peetud,
seekordsed tantsud on tantsitud,
aga rõõm on alles;
jääb alles ja juurdub meisse,
kõigi peoliste südameisse
ning õitsetab õisi meis enestes.
Aga veel enne uut pidu
tuleb viisakal kombel
kõik tegijad ette loetleda
ning tänada, tänada, tänada...
...
 Kolmapäeval, 20.aprillil sõitsid 7. ja 8.a klassi õpilased ülikoolilinna Tartusse. Kevad on just õige aeg koolimaja seinte vahelt välja õppima minna. Kõigepealt külastasimegi TÜ Loodusmuuseumi, kus igaühel oli võimalik oma rahulikus tempos ja meelepärasel viisil huvitavate eksponaatidega tutvust teha.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 90 külalist ja 0 liiget