opetajapaevJuba kaheksandal oktoobril toimuva Aasta Õpetaja gala raames on käimas õpilastele mõeldud lemmikõpetaja konkurss. Idee seisneb selles, et koolinoor postitab koos oma lemmikõpetajaga tehtud pildi sotsiaalmeediasse ja kirjutab selle alla põhjenduse, miks just tema õpetaja on eriline.
Kampaaniaga soovime tähelepanu juhtida kõikidele erakordsetele õpetajatele, neid tunnustada. Rahvusvahelisel õpetajate päeval, 5. oktoobril saavad kolm pilti loosi teel auhinnatud.

yllepeedo

On tore näha, et endised õpilased leiavad tee oma kodukooli. Järve Gümnaasiumis töötab hetkel üle 20 endise lõpetaja, enamus õpetajana, mõned tugipersonalis. Üks neist on Ülle Peedo, kes alustas meie koolis tööd augustis 2016 koos särasilmsete 1. klassi mudilastega.

preis1 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15. septembril 2016 toimus möödunud õppeaastal olümpiaadidel ja võistlustel edukalt  osalenud 44 õpilase preemiareis. Varasemate aastate reisidel on külastatud Mektory  keskust, Lennusadamat, KGB-muuseumi, Estonia teatrimaja ja teisi põnevaid kohti.  Seekord võtsime sihikule Eesti Panga muuseumi ja Kodulinna Maja vanalinna müürid-  tornid Tallinnas.

2. septembril käisime klassiga vaatamas etendust '' Karin ja Indrek '', mis põhineb Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ 4.osal. Etendus toimus Tallinna Linnateatri Põrgulaval, kuhu sattusin esmakordselt. Etenduse peaosatäitjad olid Hele Kõrve, kes on mulle meelde jäänud kui ilusa heleda lauluhäälega noor näitlejanna, ja Indrek Sammul, kellel on üsna humoorikas roll sarjas 'Pilvede all''. Lisaks neile oli palju uhkeid kõrvalosatäitmisi.

parlikarp1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kas Sina tead, kes on ebapärlikarp? Helena ja Stella teavad. Veel enne uue õppeaasta  algust käisid neiud ühel põneval kokkutulekul.

virukolledz

TTÜ Virumaa Kolledžis toimub sel sügisel kaks väga põnevat, kasulikku ja esmakordselt toimuvat üritust:

arvuti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Juba 15. korda toimub EENeti arvutijoonistuste võistlus, mis tänavu on esmakordselt pühendatud ajalooteemadele. Kutsume kõiki lapsi ja täiskasvanud osalema, pilte saab esitada 1. septembrist kuni 18. novembrini 2016.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 63 külalist ja 0 liiget