KoeraaastaKäesoleva aasta veebruarikuus oli järjest kolm tähtpäeva, mida kool tähistas. 13.veebruar – vastlapäev, 14.veebruar – sõbrapäev ja 15.veebruar – koera-aasta algus.
Hiina kalendri järgi algavad loomade aastad igal aastal erineval ajal. Sel aastal algas siis kollase maakoera aasta 15.02 kell 23.06.
Kunstiõpetuse tunnid pühendasime ka neljajalgsetele sõpradele. 5.klass tegi koerapilte vanadest ajalehtedest, 6.kl kaunistas koerad värviliste mustritega ja 7.kl jäid graafilised tööd.
Valminud töödest ja saadetud fotodest, kus peal on meie kooli õpilane või õpetaja koos oma koeraga panime üles ka väikese näituse.
Koera-aastal sündinud õpetajaid on meil koolis ainult üks, õpetaja Pille Piik. Temale kinkis õpilasomavalitsus 6.kl õpilase Kristiina töö.
Head koera-aastat kõigile!

Õpetaja K. Raidma