DSC 0008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13. veebruaril toimus muusikaklassis 4. a klassi ja õpetajate Ülla Toomjärve ja Maarika Kaalepi eestvedamisel huvitav ja loominguline üritus. Otsustasime ühineda üleskutsega: Eesti Vabariik 100. Teeme kingituse Eestile. Kingime loomingulise buketi Eesti luulest, mis on viisistatud Eesti heliloojate poolt.
Muusikalass oli kaunistatud Eesti sümboolikaga, lauad olid sätitud linikute, küünalde ja kommidega. Samuti said kõik osalised ja külalised maitsta Eesti rahvustoitu - kama.
Klubihommikul lugesime ilusaid luuletusi Eestist, kodust, inimestest. Artur, Adeli ja Andreas lugesid meile omaloomingulisi luuletusi. Laulsime laule, mis on eestlastele tuntud ja armsaks saanud. Arutlesime lastega elu ja olu üle Eestis. Puudutasime mitmeid Eestis aktuaalseid teemasid. Ei saanud olla ka ilma digita. Nii said lapsed oma teadmisi näidata ka võistlusmängus Kahhoot. Klubihommik on jäädvustatud videos ja fotodel. Samuti valmib üritusest e- raamat. Kohal olid külalised. Kuna meie koolis on väga populaarsed lõimingtunnid, siis pakkusime seda üritust ka vastavalt.
Rohkem pilte galeriis.
 
 
Soovime kõigile saabuvat Eesti Vabariigi 100. aastapäeva!
Maarika Kaalep ja Ülla Toomjärv

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 150 külalist ja 0 liiget