opetajadlaulmas
On 20.veebruari varajane hommik. Aulasse koguneb aga ebatavaline seltskond.Tööõpetuse, keemia, matemaatika, ajaloo, vene keele, eesti keele jne. õpetajad. Te eksite, kui arvate, et algab mõni olümpiaad või eksam. Meie õpetajad tulid hoopis kell 08.00 hommikul lauluproovile.
Nagu tõelised muusikud, võtsid kõik oma muusikalise instrumendi ja katsetasid selle heli. Nii siis toimus lauluproov, et esineda meie kooli Eesti 100 aktustel. Õpetajad laulsid ja mängisid ise ka pilli. Laul "Kui Kungla rahvas" kõlas Eesti 100 aktustel meie õpetajate esituses. Õpilased kuulasid tähelepanelikult õpetajate laulu ja plaksutasid valjult.
DSC 0236

Tore, et lastele meeldis. Kindlasti on ka õpetajatel endil seda ettevõtmist hiljem tore meenutada.

Maarika Kaalep