emakeelalg215.märtsil toimus meie koolis esimene maakondlik eesti keele olümpiaad algklassidele.  Osales 10 kooli 15 võistkonda. Olümpiaadil oli rõhk pandud lugemisele, aga loomulikult tuli täita ka igasuguseid harjutusi.
Olümpiaadi esimeses pooles võistlesid lapsed individuaalselt, teine osa oli võistkondlik. Võistkonna moodustasid ühe kooli 1., 2. ja 3.kl laps. Igaühel oli täita küll oma ülesanne, aga oma rühmakaaslast võis aidata.
Kahe võistluse vahel said lapsed keha kinnitada, olümpiaadi lõppedes tantsiti aulas  õpetaja Vaili juhtimisel.
emakeelalg1
Kui õpetajatel said tööd parandatud, tehti kokkuvõtted ja autasustati parimaid. Meie kooli õpilane Simona Fetka saavutas kolmandate klasside arvestuses III  ja Anabel Babitš teiste klasside arvestuses II koha. Võistkondlik võit tuli ka meie kooli. Võistkonnas olid Kirsika Pugatšov, Anabel Babitš ja Laura Bürkland. 
Olümpiaadi läbiviimisel aitasid meid IVOL ja AVITA, aga kõige suurem toetaja oli meie oma kool. Suur aitäh ka meie õpetajatele, kes olümpiaadi ette valmistasid ja läbi viisid – õpetajad Reet Kukk, Diana Villemson, Ülle Peedo, Eha Mägi, Halli Toommägi, Krista Kask, Vaili Viirlaid, Leili Ahu ja Koidu Raidma. 
Ida-Virumaa algklassiõpetajatel on oma facebooki grupp ja sinna said üles kõik olümpiaadi kokkuvõtted ja meie õpetajate koostatud töölehed.
Koidu Raidma
algklassiõpetaja
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 141 külalist ja 0 liiget