hindpereJõhvi kontserdimajas toimus laupäeval Hans Hindpere nimeline lauluansamblite konkurss, mille peaauhinna võitis Tallinna vokaalgrupp Ring. Kokku osales võistlusel kümme ansamblit Eesti eri paikadest. Oma päeva tegemised sellelt ürituselt toob Teieni Liis Teppe.

Ettevalmistusperiood oli seekord ikka väga keeruline, noormehed olid hõivatud võistluste ja sisseastumiskatsetega. Seega, meil puudus pool koosseisu ja ka pillisaade. Samuti juhtus nii, et proovide tegemine jäi viimasele hetkele, kuid kui väga tahta ja on toetavad inimesed ümber, siis lahenevad ka kõige keerulisemad olukorrad.
tammik3

Oleme väga tänulikud meie kooli lauluõpetajatele Maarika Kaalepile ja Anne Endjärvele, kes leidsid aega ja jagasid meile veel reedel viimaseid näpunäiteid laulmise osas. Need õpetused olid nii vajalikud ning tegid meie esituse huvitavamaks ja paremaks, tundsime end laval esinedes kindlamana. Suur-suur tänu teile!

Konkursile kohale jõudes saime omale väikse peeglite ja diivaniga ruumi, kus saime ennast valmis sättida ja hääled lahti laulda. See väike toake tekitas meis palju elevust.
Konkursil oli väga tore õhkkond ja teiste lauluansamblite kuulamine tekitas suurt rõõmu. Kindlasti tahaksime osaleda ka järgnevatel aastatel ning siis näha seal juba ka teisi noori lauljaid.
Sellel lingil on olemas kõik laulud: Eesti Rahvusringhääling

Liis Teppe