dov
Sel aastal on Tallinna Ülikoolis käsil üks suur projekt, mille raames koostatakse veebipõhised õppematerjalid, mis toetavad matemaatika õppimist gümnaasiumiastmes. Antud projekti jooksul luuakse õppematerjalid nii laia kui ka kitsa kursuste jaoks, lisaks koostatakse õppematerjalid seitsmele valikkursusele.
Projekti tulemusena valmivad materjalid, mida saab õpetaja lihtsalt kätte ning kohe kasutada. Vastavad materjalid seotakse e-koolikott.ee-ga ning piloteerimine toimubki selle keskkonna baasil.

Meie kooli 10. ja 11. klassi õpilased võtavad pilootprojektist osa alates 9. aprillist kuni 1. juunini. Käesolevas projektis osalemine toob meie gümnasistidele kaasa häid elamusi, uusi kogemusi ja teadmisi.

Maarika Virkunen