r 4
Käesoleva aasta  10. mail toimus üle-eestiline Heategevuslik Teatejooks, mis tõi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma ligi 13 000 põhikoolinoort.
Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordi üritus ning ühtlasi suurim üritus, kus lapsed ise annavad oma panuse heategevuse heaks.
Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus nad annavad oma panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud. Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Tänavu 13. korda toimunud  Teatejooks kogus  annetusi Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juurde ainulaadse mängu- ja treeningpargi rajamiseks.
 
Rajatav park on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanud patsientidele ning sealsed teed, pinnas ja kasutatavad treeningseadmed on loodud võttes arvesse ratastoolikasutajate vajadusi. Loodava treening- ja mängupargiga soovib taastusravihaigla leida lahenduse kolmele olulisele probleemile: luua puudega lastele ligipääsetavad mängimisvõimalused, tagada treeningvõimalused liikumispuudega täiskasvanutele ning tekitada ratastoolikasutajatele arendavad tasapinnad, mis oleks seotud ühtseks tervikuks mänguväljaku ja treeningseadmetega.
 
Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi osalejaid tervitasid Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi direktor Anne Endjärv ja Kohtla-Järve linnavalitsuse kultuuri ja spordi peaspetsialist Kristiine Agu.
 jooksudhea
Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi korraldas Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi koolipere. Stardis oli kokku 69 võistkonda. Kogutud rahalised vahendid summas 672 eurot kantakse üle Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse arvelduskontole mängu- ja treeningpargi rajamiseks.
 
Teatejooksu toetasid  Kalev Mesikäpp, Kultuurkapital, Rademar ja Eesti Kergejõustikuliit.
 
Kehalise kasvatuse õpetajad

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 130 külalist ja 0 liiget