opetajad 
Juba mitu aastat jagavad algklasside õpetajad omavahel kogemusi. Nad annavad lahtisi tunde, kus külalisteks oma kooli õpetajad. Nii ka sellel õppeaastal toimus 3 avatud tundi. Kuigi õppeaasta on lõppemas, jagus õpetajatel soovi ja tahtmist kutsuda oma tundi vaatama. Kolm järjestikust teisipäeva maikuus olid uksed valla 3.b, 2.a ja 3.a klassis.
3.b klass koos õpetaja Koidu Raidmaga olid loodusõpetuse tunnis, kus selgeks tuli saada Eesti kaart ja lugeda legendi järgi sellelt. Tunnis kasutati palju interaktiivset tahvlit. Korrati muistendeid Eestimaast ja õpetati, kuidas kasutada kaardikeppi (kus seista ja miks). Õpetaja näitas, kuidas põlvitav naine hoiab meie väikest Eestit oma käte vahel. See oli väga liigutav hetk.
2.a klass koos õpetaja Eha Mägiga olid eesti keele tunnis ja rääkisid harjumustest ning leidsid, millised harjumused on juba neil endil. Kuidas tegevused märkamatult muutuvad harjumusteks? Mängiti ka Kahootis koostatud mängu..
3.a klass koos õpetaja Halli Toommägiga olid samuti eesti keele tunnis. Nende tunni teemaks oli „Laevahukk”. Tunnis olid vaatluse all Pipi ja Arabella lood. Tunnis kasutati palju paaristööd. Oli ka omapärane liikumispaus koos täringuga.
Aitäh lastele ja õpetajatele! Tunnid olid toredad ja igast ühest oli midagi kaasa võtta.
 
Reet Kukk
Algklasside õppetooli juht

Leia meid

Meil on lehel 81 külalist ja 0 liiget