opilasfirma2
23. septembril käisid Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi minifirma Ida Äri ja õpilasfirma MARGARD “Rahvuskultuuride loomepada” laadal, mis toimus Jõhvi Kontserdimajas. Nad käisid müümas  nende endi tehtud  puidust tarbekaupu. MARGARD-il oli müügiks väljas saunasilte, pliiatsitopse, küünlaaluseid ning Ida Äri-l sahtleid, mis muutusid klientide seas väga populaarseks. 
 
Kõik müüjad olid algselt väga huvitatud ning motiveeritud. Ei teatud mida teha ega mis tuleb, kuid päevapeale sai neil kõik selgeks ning müük läks sujuvalt. 
Minifirma Ida Äri müüjad said kõik oma eesmärgid täidetud, muututi suhtlemises osavamaks ning kõik nende tehtud sahtlid osteti ära. Samuti said nad klientidelt ideid, mida oma toodetele juurde lisada või muuta. 
opilasfirma1Õpilasfirmal MARGARD-il küll müügiga nii hästi ei läinud, kuid tänu visiitkaartide jagamisele saadi mitmeid potentsiaalseid ostjaid. 
Kõigi poiste emotsioonid olid päeva lõpuks positiivsed. Neile meeldis väga inimestega suhelda ning uusi kogemusi saada. Laada lõppedes olid nad küll natuke väsinud, kuid väga rahulolevad. 
29. septembril käisid õpilisfirma MARGARD õpilasfirma Katse kohvik  ning minifirma Ida Äri Mihkli laadal. Kuna laat toimus õues, siis välistingimustes müüa oli üsna külm, kuid see firmade müüjaid ei heidutanud.
Kaupa võeti laadale seekord kaasa rohkem ning ka müüdud kaupade hulk oli suurem. Minifirma Ida Äri müüs lisaks sahtlitele veel puust tehtud höövleid ning MARGARD-il oli välja pandud aiapink.
Mida aeg edasi, seda kvaliteetsemaks muutuvad tarbeesemed. Edasi arenedes, laatadel müües ning inimestega suheldes tekib uusi äriideid, milliseid tooteid tegema ja müüma hakata. Mida rohkem on kliente ja ostjaid, seda motiveeritumad on õpilasfirma ja minifirma noored ning tekib tahe panustada tegudesse oma aega ja raha. Teeme seda kõike keskkonna huvides. Jälgime, et liigset puitu raisku ei läheks ning et tooted oleksid tehtud otstarbekalt, ilma liigse puidu raiskamiseta. Kui meie ei vähenda loodusvarade raiskamist, siis kes veel?
 
Tulge kõik laadale, mis toimub juba 13.oktoobril kell 12 Nõmme rahvamajas, ootame Teid!!!
 
Ida Äri-ga saab kontakti kirjutades nende meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
MARGARD-i  tooteid saab vaadata veebilehelt: margardof.simplesite.com
Tellimusi saab esitada meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades kontaktnumbrile: +37256067011

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 112 külalist ja 0 liiget