teatekadlinna1
 24. septemberil toimusid meie kooli staadionil Kohtla-Järve koolidevahelised pendel- ja ringteatejooksu võistlused. Sel korral esinesid meie kooli õpilased väga TUBLILT.
Pendelteatejooksus saavutas 4.-5. klasside võistkond Maleva Põhikooli ja Tammiku Põhikooli ees esimese koha. Võistkonda kuulusid: Ilar Safonov, Artur Venger, Janar Noorsalu, Rasmus Repnau, Martin Juusu, Rebecca Lindus, Roksana Jaaniste, Adely Tarum, Nelli Škaleta, Viktoria Uke.
 
6.-7. klasside võistkond saavutas Maleva Põhikooli ja Ahtme Gümnaasiumi võistkondade järel 3. koha. Võistkonda kuulusid: Steven Luiksoo, Erik Fetka, Nikita Dubovikov, Karel-Jan Bogens, Artjom Beljakov, Kristiina Rae, Kaili Linnasmäe, Kerttu-Liis Soosalu, Anabel Allaste, Milissa Jurkovskaja.
 
8.-9. klasside võistkond kaotas 25 sajandikuga Maleva Põhikooli võistkonnale ja jäid sellel korral teiseks. Võistkonda kuulusid: Melany Ernest, Mari-Nicole Berezovskaja, Illika Sinitski, Alina Latõševa, Aksinja Dobrosotskaja, German Avakjan, Aleksander Tassa, Marek Neidla, Kristjan Kiiver, Martin Põld
Peale pendelteatejookse võeti mõõtu ka ringteatejooksus, kus võistkonda kuulus 2 poissi ja 2 tüdrukut. Tüdrukud jooksid pool ringi ja noormehed 1 ringi. 
teatekadlinna2
5. klasside võistkond kaotas ainult Ahtme Gümnaasiumi võistkonnale ja saavutas II koha. Võistkonda kuulusid: Ilar Safonov, Artur Venger, Roksana Jaaniste, Adely Tarum
teatekadlinna3
8.-9. klasside võistkond parandas enda vea ja võitis ringteatejooksu kindlalt Ahtme Gümnaasiumi ja Maleva Põhikooli ees. Võistkonda kuulusid: Illika Sinitski, Vanessa Võsu, Aleksander Tassa, German Avakjan
Kehalise kasvtuse õpetajad.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 126 külalist ja 0 liiget