Shelp
 
Käesoleva aasta septembrikuus alguse saanud Starter-programmi II hooaeg oli taas meie kooli õpilaste jaoks teguderohke ja edukas. Eelmisel neljapäeval, 06.12 toimunud finaalis pälvis Shelp Junior meeskond (Art.Roland Toluk ja Rando Otti) AJUJAHT eriauhinna.
Art Roland ja Rando kirjutavad, mis on Shelp Junior ja mis toimus poolfinaalis, finaalis ja kuidas edasi: 
Eelmisel nädalal esmaspäeval, 03.12 osalesime oma äriideega TalTech MEKTORY STARTUP COMPETITION 2018 poolfinaalis Tallinnas. Äriideeks oli meil Shelp Junior ehk multifunktsionaalne tööriist kirjatöö jaoks. Konkureerisid 51 võistkonda, kellest 11 sai edasi finaali, mille seas olime ka meie. Poolfinaaliks koostasime umbes kahe minuti ja neljakümne sekundilise Pitchi ja Powerpoint slaidi. Väike närv oli sees, aga meeleolu oli hea. Õnneks žüriile meie idee meeldis ja me pääsesime edasi, kuid see tähendas ka kiiret ettevalmistust finaaliks. 
Shelp poolfinaal
Juba neljapäeval, 06.12 toimus TalTech MEKTORY STARTUP COMPETITION 2018 finaal Tallinnas. Konkurents oli tugev. Konkurentideks olid tudengid ning nende hästi läbimõeldud ideed tekitasid meis tunde, et me ei löö läbi. Esitlesime samu slaide ning pitchi, mida olime esitanud ka poolfinaalis. Idee esitatud, algas ootamine. Meeleolu oli väga ükskõikne. Me ei oodanud sealt mingit auhinda ega kohta. Kella poole üheksa paiku algas premeerimine. Meie üllatus oli suur, kui teatati, et oleme võitnud eriauhinna. Eriauhinna oli väljapannud Ajujaht. See kujutas endast otsepiletit Ajujahi konkursi top 30 meeskondade nimekirja ning kutset osaleda aprillis toimuval telesaates. Olime võidujoovastuses. Kuskil pool tundi hiljem jõudis kohale asjaolu, et me peame veel rohkem pingutama ja oma ideed arendama, et Ajujahis midagi saavutada. 
 
Art.R.Toluk ja Rando Otti 12.R 
Shelp Junior 
 shelp1
Meie koolinoored on nüüd juba kolm aastat järjestikku osalenud äriideede programmides ja huvijuhina on minul rõõm tõdeda, et üha enam leidub meie kooliperes julgeid ja teotahtelisi noori, kes soovivad ISE midagi saavutada. Iga algus on raske, kuid kui on tahe, siis tekivad ka võimalused. Rando ja Art Roland uskusid oma ideesse, leidsid inimesed, kelle toel ideed edasi arendada, otsisid erinevaid lahendusi ja tegutsesid ja tulemus kõneleb juba iseenda eest. 
Täname TalTech Virumaa Kolledži ettevõtlusjuhti Raili Kuusikut ja IT peaspetsialisti Mihhail Pavlovit, kes noortele programmis toeks olid.
Soovime meeskonnale jõudu ja indu kevadisteks tegemisteks.
 
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 87 külalist ja 0 liiget