1
Novembrikuus toimusid meie praktilise töö „Eestlaste kultuur ja traditsioonid“ raames mängud   4.-7.klassidele, mida viisime läbi nii meie koolis kui ka Kohtla-Nõmme Koolis ja Mäetaguse Põhikoolis. Teistes koolides võtsid osa ainult 6.-7.klassid. 
15.novembril toimusid mängud Järve Gümnaasiumis 3. ja 4.tunni ajal. Esimene 4.-5.klasside vaheline mäng sai liiga kiiresti läbi ja seetõttu pidime vahetunnis kiiresti paar muudatust tegema. Võitjaks osutus 5.B II võistkond. 
 
Teine mäng, mis oli mõeldud 6.-7.klassidele, läks aga üllatavalt plaanipäraselt peale paari muudatust. 1.koha saavutas 6.A I võistkond. 
kultjatrad
21.novembril viisime mängu läbi Kohtla-Nõmme Koolis. Meie juhendaja, Maarika Virkunen, saatis meid mõlemates koolides. Lootsime, et mäng kulgeb veatult, ja nii see ka läks. Mängu võitis 6.klassi I võistkond.
 
29.11 külastasime Mäetaguse Põhikooli ja sealgi võeti meid suurepäraselt vastu. Enne mängu näidati kooli ja pakuti teed. Juhtkond oli väga abivalmis ja vastutulelik. Osalejad võtsid heameelega mängust osa. Selles koolis võitis 7.klassi II võistkond. 
kultjatrad1
Alguses olid meil närvid püsti, kuid viimase mängu ajal olime endas kindlas ja teadsime, et saame hakkama. Osalejatele meeldis meie mäng ja leidsid, et koolides võiks rohkem selliseid üritusi olla. 
 
Suured tänud Kohtla-Nõmme Kooli ja Mäetaguse Põhikooli õppealajuhatajatele, kes lubasid meile nende kooliõpilastega mängima tulla. 
 
Evelin Riimast, 
Gerlys Marleen Nano,
Alissa Kazmina,
11.klassi õpilased

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 89 külalist ja 0 liiget