kunstiolympia
Möödunud laupäeval, 9. veebruaril osalesid meie kooli õpilased Sofia Nazarova ja Darja Guzovskaja Jõhvi Põhikoolis maakondlikul kunstiolümpiaadil.
Iga osaleja pidi tegema omaloomingulise kodutöö, kohapeal läbima kunstiolümpiaadi teooriavooru ja teostama kunstitöö ette antud teemal. Sofia Nazarova, kes esindas Järve Gümnaasiumi põhikooli, pidi tegema kodutöö teemal „Vana ja uus“ ning olümpiaadil koos teistega tegema kollaaži värvilistest paberitest ühest ette antud tuntud kunstiteosest. Darja Guzovskaja, kes aga esindas gümnaasiumi osa, pidi kodutööks tegema pildi teemal „Tants“. Kohapeal tuli aga maalida monokroomne maal ette antud maali järgi. Ka pintslitehnikat pidi jäljendama. Darja sai kunstiolümpiaadi kolme ülesandega nii hästi hakkama, et tuli meie maakonnas teiste gümnaasiumitega võisteldes esimesele kohale. Õnnitleme meie kooli esindajaid tehtud töö eest. 
 
Aarne Hanni

Leia meid

Meil on lehel 63 külalist ja 0 liiget