v66rkeelten6dal2019

Jaanuari lõpus toimus meie koolis traditsiooniline võõrkeeltenädal.

Sel aastal valmistasid õpetajad ette suure QR koodi jahi: iga päev tuli vastavas keeles koostatud küsimustele leida ka samas keeles vastused. Suurepäraseid tulemusi näitasid järgmised õpilased:

soome keele päeval 10.klassi õpilased Evelina Koidu ja Stella Eiert;
vene keele päeval Mari –Nicole Berezovskaja, kes osales kahes QR koodi viktoriinis ehk tegi läbi nii põhikooli kui ka gümnaasiumi osa. Maria Nazaroval olid kõik vastused õiged;
saksa keele päeval olid kõige tublimad Aaron Virkus ja Siim Pärss 9.b klassist ning Evelina Koidu ja Stella Eiert 10.klassist.

Nelja päeva jooksul oli kõigil võimalus arvata ära kuulsaid inimesi erinevatest riikidest ning erinevatest eluvaldkondadest. Kõik õiged vastused olid järgmistel õpilastel:

9.-12.klass: Dominika Trejer, Artjom Esholts, Maksim Antonov, Evelina Koidu, Gerlys Marleen Nano, Evelin Riimast, Alisa Kazmina;
5.-8.klass: Maria Vladimirova, Viktoria Uke, Darja Gorski, Marie-Lisette Prits, Ksenia Gluškova, Aksinja Dobrosotskaja;

3.-4. klassid mõistatasid terve nädala jooksul ära erinevaid multifilimitegelasi. Kõige tublimate tulemused on järgmised:
3.A klass – Rico Sildnik, Marten Mairo Allikmaa, Laura Volkova, Elviina Mänd
3.B klass – Sander Lutt, Arina Avakyan, Daria Makarova, Evelina Agruzova, Marju Kops
4. B klass – Diana- Janeli Rannu, Laura Bürkland
4.A klass – Artjom Sokolov, Anton Volkov

Inglise keele päeval tegi õpetaja Juri Jelistratov kuninganna Victoria kohta viktoriini ning tublimad said auhinna.
Algklasside jaoks toimusid külalistunnid õpetaja Ülla Toomjärve juhendamisel, kus 9.klassi õpilased esinesid väikese etendusega saksa keeles.
Vene keele õpetajate Halli Toommägi ja ja Eha Koppelmaa juhendamisel loeti valme ning viidi läbi Kahoot multifilmitegelaste kohta.

Võõrkeeltenädala jooksul olid kõige aktiivsemad 10. klassi õpilased Evelina Koidu, Stella Eiert ja 5.klassi õpilane Jekaterina Kamtšatnaja.

Täname
12. klassi õpilast Maria Nazarovat võõrkeeltenädala plakati kujundamise eest
õpetaja Maarika Virkuneni ilusate võõrkeeltenädala kiidukaartide kujundamisel
meie kooli võõrkeelteõpetajaid, kes korraldasid nii vahva ja toreda ürituse

Meie tublimad ja aktiivsed õpilased said magusad auhinnad tänu meie ürituse sponsorile kauplusest Selver.

Oskana Nazarova

võõrkeelte õppetooli koordinaator