tublidus

Tublimatest tublimatena tunnustame 2.-3. klassi õpilasi, kel trimestrihinne kõikides õppeainetes on "5" või "A" ja käitumine eeskujulik või hea. 

Tublimatest tublimatena tunnustame 4.-9. klassi õpilasi, kellel trimestrihinne on kõikides õppeainetes "5" ning üks oskusainetest (muusika- või kunstiõpetus või kehalise kasvatuse hinne) on "4" ja käitumine eeskujulik või hea.

Tublidena tunnustame õpilasi, kellel trimestrihinne kõikides õppeainetes "5" või "4" või "A" ja käitmine eeskujulik või hea.

Ettepaneku 1.klassi õpilase tunnustamiseks teeb klassijuhataja.

 

  Tublimatest tublimad Tublid

1.a

Annika Grossthal

Franz Kapp

Eliina Mirt

Käthy-Adele Burk

Birete Gerassimov

Grete Meriste

Mia-Maribel Moones

Gregor Peetsalu

Mia Pojo

Anete Pärk

 

1.b

Varvara Drumova
Polina Mozheenko
Artur Zahhartšenko

Siana Avakjan
Maksim Kolesnikov
Stella Kollo
Ruslan Majorov
 2.a Darja Ivanova
Kirill Ivassjuk
Anastassija Jolkin
Magdalena-Eliza Zimovtseva
Ariadna Kivisaar
Evelina Popovitš
Artjom Riimast
Oleg Rudnik
Leila Rzajeva
Viktoria Tortsova
Katrin Veskus
Sofia Zaitseva
2.b Mia Aitsen
Mailin Murunit
Liilia-Angelika Tallerma
Polina Baranovskaja
Erik Eiert
Elite Engel Korsten
Mariliis Oro
Piia Pitkve
Liismari Seppa
Joel Robert Siilak
Iiris Slizova
Karl Tapner
Lars Volkov
3.a

Eva Kont
Raili Liblik
Kris Linder
Raiten Loik
Mikk-Martten Mikita
Sandor Nurm
Kirsika Pugatšov
Grete Tõnnov
Sander-Martin Võro

Kristin Juuram
Laura Kulu
Maria Kännu
Victoria Laur
Miralda Malman
Kirke Oll
Kert Pajo
Markus Rohesalu
Steven Hendrik Trumm
3.b Amelia Arkadjeva
Zlata Borissova
Alan Jerjomenko
Arina Murašina
German Petrovski
Emilija Tšernossitova
Kamilla Švets
Stefania Afontšenko
Karina Jagudina
Nikita Kotov
Jekaterina Makarova
Aleksander Malsagov
Polina Malõgina
Uljana Nikitina
Natalia Varfolomejeva
Emilija Šestakova
4.a Elviina Mänd Taaniel Ait
Annabel Babitš
Kristina Jagudina
Liina Jagudina
Mei Lee Laur
Jarek-Karla Pahka
German Riimast
Rico Sildnik
4.b Daria Makarova
Jette Tukkija
Arina Avakyan
Katriin-Anette Burk
Sander Lutt
Timofei Mihhailov
Nikita Rožkov
Rasmus Teppe
Laura Volkova
4.c   Matvei Popovich
5.a   Leila Avakjan
Nojus Kastritski
Vivian Lehmus
Inessa Ossadtšaja
5.b   Laura Bürkland
Simona Fetka
Polina Igonina
Risto-Mathias Lehis
Alex Rohesalu
Dave Martin Tammets
Danila Zykov
Rinaldo Šaldõbajev
6.a

Marie Lisette Prits
Nelli Škaleta

Darja Gorski
Roksana Jaaniste
Rebecca Lindus
Adely Tarum
6.b Kaidi Sepp Robert Aademets
Jan-Erich Bild
Merili Ehasalu
Jekaterina Kamtšatnaja
Ronan Malinkin
Kuldar Mänd
Janar Noorsalu
Kaisa-Keitly Nurm
7.a Hanna Liisa Karpelin Ivan Anohin
Erik Fetka
Gertrud Rande
Anneli Riimast
Martin Taavet
Maria Vladimirova
Milena Šaporenko
7.b   Arina Brazovskihh
Anastasja Jazõkova
Edana Kännu
Iris Nurgamaa
Tanel Sarapik
Sandra Seppa
8.a Kaili Linnasmäe Birgit Bõstrov
Annika Juse
Jelena Kreiter
Maria Šaporenko
8.b Kerttu-Liis Soosalu Airi Illopmägi
Ringa Palmiste
Johanna Mai Puss
Kristiina Rae
Lotte Teppe
9.a   Sofja Bazarova
Rasmus Božen
Maribel Metsik
Anita Nõmmiste
Liisa Vaigla
Lisette Vildak
9.b   Ksenja Gluškova

 

Avaldatud on nende õpilaste nimed, kes on selleks loa andnud.

 

Leia meid

Meil on lehel 33 külalist ja 0 liiget