joulumaa1

Reedel käisid 1.a klassi õpilased Tagatalus jõulumaal. 
Kui kohale jõudsime, tuli jõuluvana oma päkapikuga vastu ja tervitas meid. Olime alguses häbelikud ja kartsime veidi. Jõuluvana rääkis meile põnevaid lugusid jõuluvanadest ja päkapikkudest, kuid äkki märkas ta, et Rudolf on kadunud. Jooksime siis ringi ja otsisime teda igalt poolt, aga ei leidnud. Rudolfit otsides jõudsime metsloomade toitmiskohani. Meil oli ka porgandeid ja õunu kaasas, jätsime need sinna. Jõuluvana rääkis meile lugusid loomadest ja lubas hiljem ka näidata videot, millised loomad seal söömas käivad. 
Kui me metsast tagasi maja juurde läksime, siis saime mängida ja kiikuda. Samal ajal tegid jõuluvana ja õpetaja meile kuuma kakaod. Meile meeldis viinereid ja vahukomme grillida.  Saime seda kõike täitsa ise teha, keegi ei aidanud. 
 
joulmaa
 
Kui kõhud täis olid, läksime jõuluvana majja, kus vaatasime videot sellest, millised loomad on söötmiskohas käinud. Oli ikka põnev küll näha karusid ja rebast, kährikut ja mäkra. Pärast video vaatamist meisterdasime jõulukaarte Alutaguse Hooldekodu vanadele inimestele. Samal ajal tegid õpetajad aga kasepakust päkapikke. Üks jäi Tagatallu, aga teise tõime kooli, et panna ta jõulupeol kuuse kõrvale istuma.
Jõuluvana andis meile ka kingipaki, kuna olime tublid olnud. Päev möödus nii kiiresti, et ei saanud arugi, kui juba oligi meie buss kohal ja tuli kodutee ette võtta. 
Oli küll vihmane, aga väga mõnus päev jõulumaal.
 
1.a klassi õpilased ja õpetaja Krista Kask

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 238 külalist ja 0 liiget