3aklassi

Enne koolivaheajale jäämist jõudsime oma klassiga  teha kaks reisi: 11.detsembril olime Paides ja 17.detsembril Rakveres. Meiega olid koos ka  6. A klassi õpilased.
Paides tegime  põneva rännaku ajalukku: alustasime  kiviajast ning jõudsime tänapäeva välja. Saime tutvuda erinevate ajastute jõulukommetega, küpsetada piparkooke, laulda ning mängida jõuluvana ja päkapikuga. Kuigi tagasi jõudes olime veidi väsinud, meeldis reis ajalukku  väga.
Rakveres aga vaatasime näidendit „Kuldse liilia saladus“, mis jutustas sellest, et alati võidab headus, sõprus ja abivalmidus. Kui näidend lõppes, avati jõulumaa toad. Neid oli väga palju ja väga erinevaid. Jõuluvanale sai luuletust lugeda või laulda, koos sõbraga lasta end pildistada, ronida ja kala püüda ning veel palju-palju muud huvitavat teha.
Oli päris kahju, et aeg läks  kiiresti ja pidime hakkama koju tagasi sõitma. Oleksime tahtnud seal veel olla.
Mõlemad sõidud olid väga vahvad.
3. A klassi lapsed  soovivad kõigile ilusat vaheaega!
Õpetaja  Ille Kask