piltepallimangust
Novembris-detsembris toimusid koolis klassidevahelised pallimängude võistlused. 4. -5. klasside õpilased mängisid rahvastepalli, 6. -7. klasside õpilased said proovile panna ennast pesapallivõistlusel ja 8. -9. klasside õpilased näitasid oma osavust saalihokiturniiril.
4.- 5.klasside rahvastepalliturniiri võitis 4. A klassi võistkond , II koha saavutas 5. B klassi võistkond ja III koha sai 4. B klassi võistkond. Tublid olid ka 5. A klassi võistkonna liikmed , kes esindasid oma klassi.

pm

6. – 7. klasside pesapalliturniiril saavutas I koha 7. B klassi võistkond, II koha 7. A klassi võistkond ja III koha 6. A klassi võistkond. Neljandaks jäi sellel korral 6. B klassi võistkond.

pm1
8. -9. klasside saalihokiturniiril saavutas I koha 9. B klassi võistkond, II koha 9. A klassi võistkond, III kohale tuli 8. A klassi võistkond ja neljandaks jäi 8. B klassi võistkond.

pm2
Kehalise kasvatuse õpetajad