muusikat

Veebruari kolmandal esmaspäeval sõitis 4.b klass Jõhvi Kontserdimajja, et teha ise muusikat. Tallinnast olid kohale tulnud käsikellamängu õpetama Inna Lai, suupillimängu  Karl Madis ja nutimuusikat tutvustasid Taavi Kerikmäe ja Tarmo Johannes.
Pärast harjutamist kogunesid kõik õpilased suurde saali, et anda laval oma esimene kontsert. Meie neljandikud said suurepäraselt hakkama:  olid julged ja silmapaistvad muusikud. Kontserdi lõpetasid löökpillimängijad  Reigo Ahvena juhendamisel. Nemad nakatasid muusikaga ka pealtvaatajaid ning kogu Jõhvi kaikus maailmamuusika rütmidest.  4.b klassi õpilased  osalesid esmakordselt sellisel muusikapäeval,  kõik jäid väga rahule ja mõttes pandi end juba kirja järgmise aasta lemmikõpitubadesse.

4. b klassi õpilaste nimel
õp Maaris Virkus-Peetsalu