daniil4

 
Distantsõpe teeb kõik võimalikuks! Ka selle, kui inimene ise viibib Hispaanias, aga teda palutakse kiiresti Kohtla-Järvele esinema.
ZOOMi vahendusel tuli külla vilistlane Daniil Golubev, kes lõpetas meie kooli 2011. aastal. Pärast gümnaasiumi  lõpetamist õppis ta Tartu Ülikoolis majandusteadust ja Kreekas Thessaloniki ülikoolis meediat. Daniil on töötanud Estonian Airi turundustiimis ja Havas Estonia reklaamiagentuuris. Praegu elab ta Barcelonas ning töötab disainijuhina uudiste- ja meediaettevõttes Devex ning  teeb vabakutselise graafilise disainerina veel mitmeid põnevaid projekte.
 
Külalistunnis rääkis Daniil sellest, kuidas ta ise graafilist disaini õppis ja reklaamivaldkonnas töötama hakkas, kuigi midagi sellist koolis ei õpetatud. Kooli ja töö kõrvalt on noormees suutnud oma elu kogu aeg põnevana hoida. Muuhulgas on  ta saavutanud võistlusel „Eesti disainiauhinnad”  Edumuse programmile loodud brändinguga II koha ja võitnud kampaaniaga „Piis näita siis“ Kuldmuna Pesamuna. 
 
Daniil kutsus noori üles olema aktiivsed ning julgelt lahendama probleeme nii oma koolis, kodukohas kui ka mujal. Näiteks alustasid nad kohe distantsõppe alguses koos sõpradega projekti „Igale koolilapsele arvuti”, mis nüüdseks on jõudsalt kasvanud ja arenenud. Selline tegutseja hoiak on teda elus alati edasi aidanud. 
 
Daniil rõhutas, kui on midagi, mis  huvi pakub, siis saab selle endale selgeks teha ka ülikooli minemata, aga ise võimalikult palju  uurides ja sellele aega pühendades. Neid erialasid ja ameteid, mida  tänapäeva lapsed kunagi omandama hakkavad, ei pruugi veel olemaski olla.  
Aitäh Daniilile ja kuulajatele! 
 
Kohtume veel!
Triinu Teppe, kooli huvijuht

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 91 külalist ja 0 liiget