2

Et kõik ausalt ära rääkida, nagu oli, peab alustama sellest, et direktori arvates olid meie kooli koridorid igavad. Esimese korruse õpetajatel hakkas mõte juba liikuma, aga siis tuli koroona.

Kui meid juuni alguses lõpuks kooli lasti, hakkasime tööga pihta. Õmblesime kohtumajast saadud puupinkidele pehmed istumisalused peale. Lugemisnurka sai maha suur madrats, et ka pikutades saaks lugeda, põrandal istumiseks õmblesime patju. Patjade ja istumisaluste jaoks oli vaja porolooni. Leidsime head koostööpartnerid Uniplast OÜst ja OÜst Polstritööd,,  kes meid lahkelt varustasid.

1

Õmblemiseks saime head materjali Järvamaalt.  Traageldaja OÜ / SIKSAK Sisustustekstiilid andis hea meelega ära oma tootmisjäägid.
Suur aitäh ettevõtetele!

Ja siis tuli suvevaheaeg ning töö jäi jälle pooleli. Jätkasime augustis.
Algklasside koridori teine pool on sportimiseks. OÜ Grano Digital meeskond paigaldas meie ette antud jooniste järgi põrandakleebised, et lapsed saaksid vahetunnis keksida ja liikuda. Ronimissein oli juba varasemast ajast.

Ega me ilma meie kooli koristajateta poleks kõike 1.septembriks valmis saanud. Suur tänu universaalsetele koristajatele ja administraator Violetale, kes liimisid seinale suure maakaardi, värvisid pingid ja pallid seinal.
32

Viimaseks tööks jäi sportivate laste joonistamine koridori seinale. Spordinädalat ja kunstiõpetust lõimides tegid  selle töö ära 9.a ja 9.b klasside õpilased. See on kooli kõige vanemate laste kingitus kõige noorematele. Aitäh teile!

4

Õp Koidu Raidma ja Vaili Viirlaid