MaarjaM

Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis? Uus keskkond ja palju toredaid inimesi.

Kuidas Teist õpetaja  sai?

Olin olnud paar kuud kodune ning kuna olen alati avatud uutele väljakutstele ja tahan ennast proovile panna, siis avanes mul võimalus minna tööle lasteaeda. Lasteaiaõpetajana sain  aru, et see on see, mida soovin teha, ja nii otsustasingi minna omandama vastavat haridust. Kindlasti andis ka õpetajahariduse omandamisel tõuke minu vanaema, kes on samuti olnud õpetaja, ning kui ma väike olin ja vanaema juures käisin, sain ma tema tundidest osa võtta. Eks ka see jättis väikse mälestuse ja huvi antud ameti vastu.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?

Olen varem käinud Järve koolis koolitusel/ seminaril seoses tööga lasteaias.

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?

Olen olnud klienditeenindaja ja,nagu varasemalt sai mainitud, ka lasteaiaõpetaja.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?

Polnud ühtegi aktust/koosviibimist, kus ma oleks saanud rahulikult neid üritusi istudes nautida, vaid alati sain kogu kooli ees teisi oma laulumisega rõõmustada.

Milline õpilane Te ise olite?

Aktiivne, osavõtlik ja lärmakalt meeldejääv.

Mis Teid elus innustab?

Minu pere.

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?

Käin jalutamas, orienteerumas, jooksmas, rattaga sõitmas – olen aktiivne.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?

Meeldivat ja toredat koostööd!

Juhtkond tunnustab