postkaart

RMK korraldab juba 18. korda konkurssi "Eesti koolilaste metsapostkaart". Tänavuse konkursi teemaks on "TERVENDAV METS"

Käesoleval aastal oleme pidanud eriliselt hoidma enda, lähedaste ja sõprade tervist. Mets ja loodus on eestlastele varemgi eluliselt oluline pelgupaik või varasalv olnud, kuid 2020. aasta tuletas seda iseäranis teravalt meelde. Siiski ei tähenda metsas käimine sugugi ainult millegi ohtliku eest põgenemist või ellujäämiskursust. Värske õhk, virgutav liikumine ja päikesepaiste ning muidugi toitvad marjad ja turgutavad ravimtaimed teevad meie kokkupuute metsaloodusega tervislikuks ja tervendavaks - ja täiesti loomulikult, mille üle lääne-eurooplased tihti imestavad. Samuti võime pikemalt looduses viibides kogeda meeliülendavaid ja kauneid hetki, mida ei suuda vahendada ükski ekraan.
Metsapostkaarte joonistasid ka meie kooli 6.-9.klasside õpilased. Joonistajaid kokku oli 144 ja konkursile saadeti 13 tööd. Konkursile saadetud postkaarte saad vaadata raamatukogus. Hoiame neile pöialt!

Õp K. Raidma

Juhtkond tunnustab