heliteh

 

Mõni hetk on elus ilusam kui teine

mõni hetk on kohe väga, väga ilus.
 
Jaan Tätte
 

22. oktoobril 2020 oli vanas Kohtla-Järve Järve Koolis tõeliselt meeleolukas hetk. Koolil oli ammu plaan uuendada aula tehnikat, kuid ikka nappis raha, sest alati oli olulisem osta IT-vahendeid või algklasside mööblit, korraldada mõni üritus või saata õpilased õppekäigule. Nii olemegi läbi ajanud vanade ragisevate kõlaritega või leppinud ootamatute heliviperustega aulas toimuvatel üritustel.

Juba mõned aastad tagasi kutsus tollane huvijuht Vaili koolimajja tuttava helitehniku Dmitry Demchenko, kelle terav silm, hoolas kõrv ning erialased teadmised aitasid kokku panna nimekirja üritusteks vajalikust tehnikast. Aitäh, Dmitry! See nimekiri seisis ning ootas oma aega. 
 
Ühel päeval 2020. aasta augustis aga leidis paar K-Järve 1. Keskkooli 33. lennu vilistlast, et nad tahaksid midagi ära teha oma endise kooli jaoks. Lõpetamisest on nüüdseks küll möödas mitu aastakümmet, kuid vilistlaste ilusad mälestused oma endisest koolist on alles ja juba mõnda aega mõlkus meeles soov kinkida koolile midagi vajalikku.
 
Ja nii toimusidki augustis-septembris vestlused kooli direktoriga ning kirjavahetus, mille tulemusena on 22. oktoobrist Järve Kooli aulas kahed suured kõlarid, kolm lavamonitori, helipult, vokaalimikrofonid, igasugused  ühendused koos helitehnikafirma paigalduse ja meie töötajate koolitusega. Paigalduse ja koolituse eest ütleme siinkohal suur tänu firma Event Center esindajatele!
 
Järve Kool tänab südamest 33. lennu saladuslikke esindajaid - kooli vilistlasi - kallihinnalise kingituse ja südamest öeldud soojade sõnade eest! Meie kooli üritused saavad nüüdsest hoopis kaunima kõla ning soe tunne 33. lennu vilistlastest on igal aulas toimuval sündmusel koos meiega.
 
Järve Kool
Endine K-Järve 1. Keskkool ja K-Järve Järve Gümnaasium

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 124 külalist ja 0 liiget