reaalained

7.-11. detsembrini toimus Järve Koolis reaal- ja loodusainete nädal, mis eriliste olude tõttu jätkus detsembri kolmandal nädalal ning osa tegevusi toimub veel 2021. aasta alguses.

Lastel oli võimalus osaleda erinevatel online-viktoriinidel, mis olid kokku pandud meie oma õpetajate poolt. Uusi teadmisi saadi näiteks kodukeemia, Euroopa riikide, loodusainete ning roomajate teemal. Toimus traditsiooniline pranglimine. Kooli aulas sõideti roborallit ning 3.B klassi õpilased rallitasid Blue-Bottidega enda ehitatud linnas. 7.- 9. klassi õpilastele toimus loodusainetes plakatikonkurss, kuhu võis soovi korral oma töö esitada. Võimalust kasutas üle 40 õpilase.
 
6.- 9.kl kunstitunni teemad olid seotud loodusnädala ja rahvajutuaastaga. Ühine teema oli "Puu", aga kujutamisviisid olid klassiti erinevad. Aineõpetajad tegid tundides veel palju reaal- ning loodusainetega seotud tegevusi.
Võistluste ning viktoriinide parimaid autasustatakse uuel aastal.
 
Suur tänu kõikidele õpetajatele, kes keerulistest koroonaoludest hoolimata aitasid sündmusi korraldada ning läbi viia. Aitäh tublidele õpilastele, kes erinevatest tegevustest osa võtsid.
Kõik, kes soovivad ennast proovile panna Euroopa riikide viktoriinis, siis küsimused on leitavad siit:
õp Merli Palmik

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 56 külalist ja 0 liiget