ev103 artiklile
Mu kodu
On kodumaa värvi -
Kõigi ta paljude,
Paljude laste
Rõõmsate silmade värvi.
/O.Saar/
 
19. veebruaril 2021. aastal tähistasime Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva veebiaktuse, ZOOM-kohtumise ja tunnustamisega fuajees. Kõnedega tervitasid direktor Anne Endjärv ja hoolekogu esimees Eduard Odinets. Igal aastal tunnustame veebruarikuus meie tublisid õpilasi, õpetajaid ja töötajaid. Sel aastal märkasime meie kõige ettevõtlikumaid ja aktiivsemaid inimesi. Aktiivsus ja ettevõtlikkus on üks meie kooli väärtustest.
Pärast aktust külastas meid haridus- ja teadusminister Liina Kersna. 
 
Täname kõiki meie koolipere hakkajaid inimesi!
Ilusat Eesti Vabariigi sünnipäeva!
 
Tunnustuse saanud leiad SIIT 
Galerii leiad SIIT
Videoaktuse leiad SIIT
 
Järve kooli juhtkond

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 285 külalist ja 0 liiget