tahvel

18. märtsil paigaldati Järve Kooli 1.b  klassiruumi, kus töötavad õpetaja Pille ja õpetaja Kristi, uus Telda aktiivõppe tahvel. See on juba kolmas selline, mis on algklasside õpetajatele ostetud. Antud tahvli soetamine sai võimalikuks tänu sotsiaaldemokraadist Riigikogu liikme, kooli hoolekogu esimehe Eduard Odinetsi initsiatiivil koolile eraldatud toetuse arvelt.

Õpetaja Pille ja õpetaja Kristi:
Meie uus interaktiivne tahvel tekitab lastes palju elevust, see on  praktiline vahend, mis aitab õpetamisel ning tundide läbiviimisel kasutada erinevaid võimalusi, mida tavatahvel ei võimalda. Näiteks saame muuta tahvli põhja ruuduliseks ja jooneliseks. Lisaks on võimalik kasutada muusikatunniks vajalikku noodijoonestikku. Tahvel võimaldab mängida erinevaid interaktiivseid õppemänge ja kaasata aktiivsemalt ka õpilasi.
Tahvel aitab õpitut näitlikustada ja õpilastele lihtsamini mõistetavaks muuta. Saame õpilastele näidata väga hea kvaliteediga õppevideoid ning aknast paistev päike ei ole enam töös takistuseks.
Tahvlil on lõputult võimalusi ning õppida on meil veel väga palju.
 
Meie õppekeskkond muutub järjest kaasaegsemaks, õpetajate ja õpilaste oskused täienevad tänu uutele võimalustele. Õppetöö on nüüd mänguline ja lõbus.
 
Suur tänu hoolekogu esimehele Eduard Odinetsile!
 
Järve Kool

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 45 külalist ja 0 liiget