noorsoo2

Viimasel ajal pole 6.a ja 6.b klassi lapsed koolis mitte ainult õppinud, vaid osalenud ka mitmesugustes tegevustes.

Suur kevad on kätte jõudnud ja õpilased veedavad rohkem aega õues jalgrataste, ruladega sõites või linna teedele ilmunud Bolti tõukerattaid proovides. Et sõit oleks turvaline nii noortele endale kui ka jalakäijatele, tuligi kuuendikele neljapäeval, 27. mail külla liikluspolitseinik, kellega koos tuletati meelde olulisemad ohutusnõuded.

ss   Pilt ajalehest Põhjarannik.

3. juunil käisid aga õpilased äsja valminud Wiru Spordikeskust uudistamas. Spordikeskuse ärijuht tutvustas uut, modernset, mitmekülgsete võimalustega keskust, kus on igal noorel võimalik leida oma lemmikspordiala ja sellega järjepidevalt tegelda. Loodan, et noored oma valikud teevad. Teame, et terves kehas on terve vaim.

Ilme Hallik,
6.a klassi juhataja