kooilopp1

Viimane nädal oli teistsugune kui teised. Esmaspäeval võtsime kokku aasta jooksul õpitu ja korrastasime klasse ning viisime raamatukokku tagasi õpikud.

Teisipäeval oli meil spordipäev. Staadionil olid erinevad punktid, kus sai igasuguseid vahvaid sportlikke ülesandeid teha. Hüppasime pallidel, kõndisime naljakatel topsidel, viskasime täpsust, ronisime, tegime harjutusi rõngastega ja veeretasime hiigelsuuri palle.
 
Kolmapäeval käisime Toilas matkamas. Kolmandad klassid olid laululava juures ja pidasid piknikut ning mängisid. Esimesed ja teised klassid käisid rannas ja mänguväljakul. Ilm oli väga ilus ja soe, aga matkamine väsitas meid korralikult ära.
 
Neljapäeval orienteerusime kooli juures. Läbisime erinevaid punkte, kus lahendasime eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse ja muusikaga seotud ülesandeid. Panime kokku puslesid ja mängisime robotitega. Kuna Kohtla-Järve linnal on peagi tulemas juubel, siis ühes punktis uurisime meie kodulinna pilte ja vastasime küsimustele ning asfaldile joonistasime pilte meie kodukohast.
 
Reedel saime kätte oma tunnistused ja kiitused.
 
Ja saigi meie kooliaasta selleks korraks läbi.
 
Ilusat suve kõigile!
 
Algklassiõpilaste nimel klassijuhatajad.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 349 külalist ja 0 liiget