tantsukas

Tere!

Viimati kohtusime Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi 53. kooli rahvatantsupeol, mis toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses aastal 2019. Täna on 9. juuni ja aasta on 2021 ning  kohtume Kohtla-Järve Järve Kooli 54. rahvatantsupeol „ Tantsides virtuaalmaailmas!”

Selliste sõnadega esilinastus eelmise nädala kolmapäeval, 9. juunil meie kooli 54. rahvatantsupidu “Tantsides virtuaalmaailmas”, mis on väga teistmoodi tantsupidu. Sarnaselt teistelegi sündmustele pidime olema leidlikud ja kolima tantsupeo Internetti. Ettevalmistused erinesid eelmistest aastatest. Tantsupeo filmimine toimus mitme nädala jooksul ja kaadrite saamiseks tuli tantsida mitu korda. See oli väga mitmekülgne ja eriline meeskonnatöö, mis andis kindluse, et kõik on võimalik.

Pidu on peetud ja jäänud on tänada, tänada, tänada:

Täname Sind, hea tantsija, kes Sa vaatamata keerulisele õppeaastale andsid endast parima. Aitäh, klassijuhatajad, lastevanemad ja kõik teised, kes meie ideesse uskusid, rõõmsal meelel kaasa elasid, meid aitasid ja toetasid.

Kooli 54. rahvatantsupidu sai toimuda just tänu teile!

Kuid eriline tänu ja meiepoolne suur kummardus kuulub Sulle, hea korraldusmeeskonna liige:

gg

muusikaõpetaja Katrin Niine, kes koos meiega haaras ideest ja rahvatantsude muusika kandlekeelel helisema pani, foto- ja videoringi juhendaja Andres Mikkor, et olid meile suureks abiks tantsude filmimisel, 3.a klassi õpilane, kes Sa tööõpetuse tundides voolisid plastiliinist rahvatantsijad. Aitäh teile, Anastassija, Magdalena Eliza ja Darja, et võlusite nukud tantsupeolisteks ja nad esinema panite, majandusjuht Jana Laur, kes Sa väsimatult rahvarõivalaost rahvarõivaid laenutasid.

Ja on veel üks ja ainus ülioluline võtmeisik, kes uskus meie idee teostusesse ja tänu temale on meil nüüd olemas oma kooli rahvatantsupidude varasalves Kohtla - Järve Järve Kooli 54. rahvatantsupidu „Tantsides virtuaalmaailmas” - see suurepärane korraldusmeeskonnaliige on meie kooli huvijuht Triinu Teppe.

Suur-suur tänu Sulle, Triinu, et Sa toetasid meie ideid, leidsid aega arutleda ja pakkusid parimaid tehnilisi lahendusi sündmuse teostamiseks. Ilma Sinu teostuseta ei oleks ideest sündinud tegu. Aitäh!

Kohtume 2022. aastal 55. rahvatantsupeol! Kas see toimub Kohtla-Järve Kultuurikeskuses või Internetis - seda näitab aeg :)

Tantsupidu saad vaadata siit:

Tänulikkusega

Vaili Viirlaid ja Taivo Aljaste,
Kohtla-Järve Järve Kooli rahvatantsuringi juhendajad
ja kooli rahvatantsupeo traditsiooni hoidjad

Juhtkond tunnustab