jalka21

Pildil:  Rasmus Repnau, Eric Petrovitš, Dave Martin Tammets, Mikolas Aaver, Danila Zykov Nikita Rožkov, Allan Adamson, Rico Sildnik, Arseni Dobrosotski

8. septembril toimusid Ahtme kunstmuruväljakul 6.-7. klasside noormeeste jalgpalli- võistlused. Kokku osales viis Kohtla-Järve põhikooli.

Meie noored said sel päeval mängida neli mängu, millest kaks võideti, üks mängiti viiki ja ühes tuli vastu võtta kaotus. Päeva esimeses mängus kohtuti Slaavi põhikooli võistkonnaga, kus väravad jäid löömata ja lõpetati mäng sõbraliku viigiga. Teises mängus tuli vastu Maleva põhikooli võistkond. Meie meeskonna ründajatel oli palju võimalusi, kuid suudeti lüüa ainult üks värav, millest piisas võiduks. Kolmas mäng toimus Ahtme põhikooliga. Punktiseis oli väga pikalt viigis, kuid meie poisid näitasid sisu ja suutsid enne kohtumise lõppu palli vastaste võrku lüüa. Päeva viimases mängus tuli vastu võtta kaotus Tammiku põhikooli võistkonnalt, aga seda ka napilt, kuna vastased lõid võiduvärava alles mängu viimastel minutitel. Kokku kogusid meie jalgpallurid seitse punkti ja saavutasid väga tubli II koha.

Siim Abner

Juhtkond tunnustab