jkeemia

Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis?

Põnev aktus, toredad ja elavad õpilased.

Kuidas Teist õpetaja sai?

Olen olnud juba väiksest peale seotud kooliga. Edasi järgnes üks samm teisele ja neid koole on üksjagu lõpetatud. Kõik sai alguse aga Võnnu Keskkoolist, mis minu õpingute ajal muudeti Võnnu Põhikooliks. See muutus tõi mulle rea erinevaid valikuid, mistõttu oma keskhariduse koos veterinaarvelskri erialaga omandasin Väimela NSTs. Seejärel jätkusid õpingud samal suunal EPAs, aga õpingute ajal toimus see imetore riigikorra muutus, mistõttu tekkis vajadus muuta eriala. Järgmine etapp kulmineerus õpingutega Eesti Maaülikoolis, kus sai kaitstud ka doktorikraad. Samal perioodil oli huvi ja võimalus omandada lilleseadja-ringijuhi kutse, Tartu Ülikoolis õpetaja kutse ja töötada Rannu Keskkoolis bioloogia ja loodusõpetuse õpetajana ning mitmeid aastaid teadlasena ja tudengite juhendajana. Veidi veel erialasid, mis on omandatud. Ja õpetaja amet jätkus nn asendusõpetajana mitmetes koolides, kuni omandasin keemia ja füüsikaõpetaja kutse.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?

Esmane kokkupuude

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?

Lihtsam on öelda, et pole olnud kaevur, bussijuht ega veel mõnes ametis.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?

Keemiatund, kui õpetaja ütles, et happe ja aluse reageerimisel tekib vesi, mitte vesinikperoksiid.

Milline õpilane Te ise olite?

Veidi rahutu, kuid huvitatud kõigest uuest.

Mis Teid elus innustab?

Tahe, huvi, säravad silmad…

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?

Püüan tegelda aiandusega, sügisel käia võimalikult palju metsas. Talvel teen käsitööd.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?

Rõõmsat meelt kõigile ja palju usaldust!

Juhtkond tunnustab