laul2

9. detsembril 2021 toimus meie koolis laulu- ja muusikapäev „Laulikust lavale“, kus kõikide klasside andekad muusikud ja lauljad esinesid jõuluteemaliste paladega. Nautida sai rahulikke ballaade ja lustakaid lugusid. Lapsed, kes muusikakoolis õpivad, särasid oma pillimänguoskusega.

Publikuks olid  õpilased ja õpetajad, nendel oli ka võimalus hääletada oma lemmiku poolt. Vaheajal said kõik suu magusaks piparkookide ja kommidega. Žürii valvsa pilgu all loeti kokku hääletussedelid ning  kõikides kooliastmetes kuulutati välja publiku lemmikud: Lilii Liblik 1.a klassist, Piia Pitkve, Mailin Murunit, Liismari Seppa ja Joel Robert Siilak (saksofon) 4.a klassist ja Kaidi Sepp (klaver) 8.b klassist. Üritus oli igati meeleolukas ja laste tagasiside väga positiivne. Kellel soovi sündmusele põgus pilk heita, siis lühikokkuvõte videona on saadaval.
Suur tänu korraldusmeeskonnale! Jääme ootama järgmisi ühistegevusi.

„Laulikust lavale“ korraldusmeeskond

Juhtkond tunnustab