helisev

16. märtsil kogunesid Kohtla-Järve Järve kooli õpilased, õpetajad, lastevanemad ja head külalised Kohtla-Järve Kultuurikeskuse kohvikusse, et tähistada emakeelepäeva. Ühtlasi saime avada juubelite aasta: kool saab 100-aastaseks ning kultuurikeskus 70-aastaseks.

Ettekandmisele tulid vahvad eestikeelsed laulud, luulepõimikud ja luuletused. Oli väga südant soojendav kogeda, et salongiõhtule kogunes palju huvilisi, ka publiku tagasiside oli innustav.

Eesti keel on ja jääb meie koolimajas kõige olulisemaks. Keel areneb ja kasvab ning meie noored hoiavad seda.

Suur tänu, Vaili Viirlaid, kes salongiõhtu mõtte välja pakkus, luulepõimikud vahvasse liikumisse pani ja kava viimistles!

Mairi Vare, aitäh heade mõtete, lauljate ettevalmistamise ja muusikaliste vahepalade eest!

Ilme Hallik ja Ülla Toomjärv, aitäh Miku ja Mariliisi etluskavade ettevalmistamise ja ilusate luuletuste ning mõtete eest!

Aitäh, Katrin Niine, kandleloo eest!

Suur tänu kuulub õpilastele:

aitäh sulle, Mikk-Martten, Markus, Kirsika, Raili, Diana-Janely, Laura, Dave Martin, Mikolas, Danila, Alex, Marie Lisette, Merili, Gertrud, Kaidi, Mariliis, Liismari, Piia ja Mailin.

Ja loomulikult aitäh sulle, hea õpetaja, lapsevanem ja külaline, et leidsid aega kohale tulla!

Jälgi infot, et oleksid kursis järgmiste sündmustega!

Triinu Teppe,

kooli huvijuht