raamat

Loeb lehekülje, teise veel

ja saabki targemaks!

Aidi Vallik

Päris õppeaasta lõpunädalatel tähistasime koolis raamatukogude aastat.

Võib öelda, et selleks ettevalmistusi tegid lapsed kogu õppeaasta vältel. Tõeliselt põnevate raamatute leidmine ja nende läbilugemine võtab päris palju aega. Nii jäigi kevadesse oma loetud raamatute tutvustamine: algklasside lapsed said lugemiselamusi jagada raamatukoguhoidjaga ning vanemad õpilased loetust rääkida õpetajale ning klassikaaslastele. Õppeaasta jooksul täiendasid lapsed ka oma raamatupuud: sügisel paberile joonistatud raagus puu oli kevadeks nii-öelda lehte läinud. Igale puulehele oli laps oma kõige ilusama käekirjaga kirjutanud kirjaniku nime ja loo pealkirja.

Parematest lugejatest-jutustajatest tegime pilte ning  koos toekamate raamatupuudega  panime need raamatukogu lugemissaali üles. Medali said tublimad lugejad:

Raili Liblik, Viktoria Laur, Kirsika Pugatšov 5.a , Annabel Babitš 6.a , Kaisa-Keitly ja  Kaidi Sepp 8.b klassist. Kindlasti jäi igaühele meelde kas või üks tutvustatud raamat, mida tahaks ise ka lugeda. Ees ootab suvepuhkus, mille tilluke osa võiks olla ka mõnus lugemiselamus.
Meie kooli raamatunädal lõppes raamatukogutantsu tantsimisega. Vaata videot siit:

Tegusat suve ja põnevat lugemist soovides

Ilme Hallik,

eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Juhtkond tunnustab