his1

6. märtsil saabusid päiksepaisteliselt Mallorcalt külalised Antonia Mut ja Margalida Sampol lumisesesse Eestisse. Nad külastasid meie kooli Erasmus+ projekti raames. 

Antonia ja Margalida käisid nädala jooksul tundides ja vaatlesid õppemeetodeid. Samuti said nad ka ise inglise keele tunde läbi viia. Neile avaldas muljet kooli õppemeetodite paindlikkus ning kaasava hariduse rakendamise meetodid. Nad märkasid ka mobiilse mööbli kasutamist, mis võimaldab õpperuume paindlikult ümber korraldada.
 
Lisaks tundide vaatlusele said külalised ka ise käsitöötunnis viltida, robootikas programmeerida ning meie Ukraina õpetaja viis läbi ukraina nuku „Motanka“ valmistamise töötoa. 
Vaatamata külmast näpistavatele ilmadele külastati ka Ida-Virumaa kauneid kohti. Külalised käisid uudistamas Kuremäe kloostrit,  jäist Valaste juga ning Narva linna, prooviti ka Alutagusel suusatamist. Osa saadi ka Kohtla-Järve kultuurimajas toimunud naistepäevakontserdist. 
 
Antonia ja Margalida leidsid sarnasusi Eesti ja oma kooli õpetajate ees seisvates väljakutsetes. Mõtete ja kogemuste vahetamine kaasõpetajatega Eestis andis neile palju mõtteid, mida oma koolis proovida ja näidata. Soovime Antoniale ja Margalidale põnevaid väljakutseid ja uusi katsetusi!
 
Andra Kronk Olguner,
arendusjuht

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 42 külalist ja 0 liiget