20170501 165942
 
 
 
 
Järve Gümnaasium kuulub tervist edendavate koolide võrgustikku juba aastaid. Sel aastal toimus juba traditsiooniks saanud südamenädal aprillikuus pisut teisiti. Oli traditsiooniline ja pingeline Jüriöö jooks, igaüks sai koguda võistluses iseendaga läbitud kilomeetreid. Samuti sai kehalise kasvatuse tunnis harjutada orienteerumist või võis võtta kooli kaasa ema, isa või terve perekonna ja läbida pärast tunde koolis maha märgitud orienteerumisraja. Esimest korda üle pikkade aastate võttis õpilastega koos teatejooksust osa õpetajate võistkond – Vaili Viirlaid, Maarika Virkunen, Kaia Talver ja Siim Abner – kiitus teile nakatava eeskuju eest!
 
sydamenad
Aga sel aastal oli võitjaid palju – võitsid kõikides liikumistes osalenute südamed, sest ainult läbi igapäevase liikumisharjumuse teeme me oma südamele pai ja ta teenib meid kaua ning trikkideta. 
Harjuta end liikuma kasvõi väikeste vahemaade kaupa, ole oma südame vastu aus ja luba tal liikuda koos Sinuga! Pea lugu matkarajast, ujumisest, pallimängust, jalutamisest, jalgrattasõidust. Need kõik teevad Su südamele head. 
Täname Südamenädal 2017 korraldajaid JG tervisenõukogu esimeest Kaia Talverit ja tema suurt abilist Kadre Maalma`t. Südamenädala mõtted aitas maitsvate ning tervislike auhindade ja käepaelte rahalise finantseerimise jaoks projektiks kokku panna Tea Kivirand. Aitäh teile!
Kilomeetrite kogumises läbiti kõigi registreerunud osalejate peale kokku ca 10 000 km 2,5 nädala jooksul. Jätkame samas rütmis!
Südamenädala fotosid vaata siit.
 
JG juhtkond

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 58 külalist ja 0 liiget