luuletusedMeie kool tähistab sellel laupäeval oma 95. sünnipäeva. Algklasside õpilased otsustasid seda tähistada lugedes luuletusi õppimisest ja koolist. Seekord kogunesid tublid lugejad kooli ajaloo tuppa, et kinkida oma luuletus kooli sünnipäevaks. Luuletuse esitamissoov oli 11 õpilasel. Nendeks olid Kris Linder, Mikk-Martten Mikita ja Henri Purga 1.a klassist, Laura Volkova ja Taaniel Ait 2.a-st, Evelina Agruzova ja Jelizaveta Vassiljeva 2.b-st, Simona Fetka ja Vivian Lehmus 3.a-st ning Laura Bürkland ja Alex Rohesalu 3.b klassist.

Seekord meil žüriid ei olnud ja lapsi ritta ei pandud. Küll aga kuulasid luuletuste esitamist meie kooli raamatukoguhoidja Merike Salu ja linna lasteraamatukogu bibliograaf Sirje Vahejõe. Nad valisid oma lemmiku. Nendeks osutusid Mikk-Martten Mikita ja Alex Rohesalu. Kui lapsed olid oma kingitused kätte saanud, siis tänati ka õpetajaid,  kes aitasid selleks lugemiseks lastel valmistuda. Tehti ka ühispilt.

Reet Kukk
Algklasside õppetooli juht