springmission

HITSA kutsub igal õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel eTwinningu projektivõistlusel. eTwinningu projekt on vähemalt kahe Euroopa riigi kooli veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis http://www.etwinning.net/. Eelmisel õppeaastal osales meie kool viies taolises projektis ning kahele neist, 5.klasside "Spring in my country" ja 8.klassi "Mission possible", taotlesime kvaliteedimärki.

Hiljuti saabus rõõmusõnum, et mõlemale projektile omistati see tunnustus, mis annab õiguse edasi osaleda kevadisel üle-eestilisel projektivõistlusel.

Juhendajale on eTwinningu projekt kui põneva raamatu kirjutamine koos õpilastega. Erilist rõõmu teeb see, kui lapsed tahavad kaasa lüüa ja ise luua midagi, isegi kui see alati pole veatu või professionaalne. Kvaliteedimärk näitab ka, et projektipartnerid arvestavad euroopalikke põhimõtteid: avatust, koostööd, pedagoogilist uuenduslikkust, tehnoloogia tarka kasutamist.

Meie tunnustuse saanud projektide tutvustust saab lugeda Coolilehe vanematest lugudest.

5.klassi projekt "Spring in my country"

8.klassi projekt "Mission possible"

Projektide juhendaja

Mai Teetlok