etundKolmapäeval, 11. oktoobril toimus 4.a ja 1.a õpilastele e-külalistund, kus kohtusime ühises virtuaalses klassiruumis. Külalisõpetajaks oli TV3 reporter-toimetaja Ingrid Teesalu. Tunni teemaks oli „Milline näeb välja reporteri tööpäev?“
Tunni õpieesmärgiks oli reporter igapäevaselt töö tutvustamine ja kkuidas on seotud tema töö eesti keele teadmistega.
Logisime sisse Youtube´i keskkonda, avasime lingi ning andsime märku e-tunni liitumisega. E-külalisõpetaja Ingrid Teesalu rääkis oma ühest tööpäevast. Tööpäev algas hommikul saabumisega TV 3 maja juurde Lasnamäele ja selle tutvustamine. Reporter käis läbi kõik tööruumid ja rääkis oma tööülesannetest. Tal toimus ka intervjuu Indrek Tarandiga, kes töötab Euroopa Parlamendis Brüsselis. Lapsed said teada, millised peavad olema teadmised reporterina töötades. Samuti tutvustas ta erinevaid ameteid TV3-e ruumides. Huvitavad ruumid olid operaatoritel, režissööril.
Õpilased kuulasid külalisõpetajat väga tähelepanelikult ja huviga. Õpilased võisid külalisõpetajale esitada küsimusi. Selleks kirjutasid nad küsimused lehekesele ja õpetaja sisestas Youtube vestlusaknasse, kus külalisõpetaja nägi neid ning vastas. Kui video lõppes, kinnistasime nähtut-kuuldut. Tunni lõpus paluti õpilastelt käemärkide abil anda tagasisidet. Kõigil olid pöidlad püsti, mis tähendas, et tunni teema ja külalisõpetajaga oldi väga rahul.
 
Ülla Toomjärv 
4.a klassi klassijuhataja

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 209 külalist ja 0 liiget