EV logoJärve Gümnaasium liitus Ettevõtliku Kooli programmi võrgustikuga 2014. aastal. Mida kujutab endast see programm ja millised koolid sinna kuuluvad, saab lugeda kodulehelt.
hõbetase 1Juba kahe aasta pärast, 2015. aastal, tunnustati meie kooli Ettevõtliku Kooli  programmi baastaseme saavutamise puhul. Saime selle kinnituseks tunnistuse ja lipu. Baastase kehtib tegelikult kuni 31.12.2018. 
12. oktoobril 2017 tunnustati Haapsalus toimunud Haridusfestivalil Järve Gümnaasiumi juba Ettevõtliku Kooli programmi HÕBETASEMEGA. Oleme teinud aktiivselt tööd, meie õpetajad ja õpilased on saanud tublisti ettevõtlikumaks. Kõigist koolis toimunud ettevõtmistest on võimalik lugeda koolilehes Coolileht .
 
20171012 165232
 
Eraldi tuleb märkida Järve Gümnaasiumi aktiivse õpilasesinduse tegevust ja huvijuht Vaili Viirlaidi viimaste aastate töö vedurina, ilma selleta ei oleks paljusid ettevõtmisi koolis toimunud.
Haridusfestivali kokkuvõtlik lühivideo.
Ettevõtliku Kooli programmi uudiskiri nr 7, vaata uute tasemete omistamist lk 9.-10:
Järve Gümnaasiumi on märgatud ja tunnustatud, see avab õpilastele ja õpetajatele uued võimalused. Olgem jätkuvalt nutikad ja ettevõtlikud!
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 451 külalist ja 0 liiget