Etlus511. novembril toimus Põlvas taas üleriigiline etluskonkurss „Tahan sulle öelda...“. Osales 34 etlejat seitsmest  koolist. Meie koolist oli koguni üheksa õpilast: Adely Tarum (4. klass),Gertrud Rande, Rasmus Pau ja Sabina Vjazitskaja  (5. klass), Lotte Teppe,  (6. klass), Rasmus Božen (7. klass), Siim Pärss (8. klass), Liis Teppe (9. klass), Kerttu Teppe (12. klass).
Üritus algas kell 10.00, aga enne seda oli võmalus võtta kohvi ja kringlit.
Võistlust alustasid 4.-6. klasside etlejad, keda oli kokku 14. Oli nii humoorikaid tekste, kui ka süngema alatooniga jutte ja luuletusi. 
I koha saavutas Lotte Teppe.
Sabina Vjazitskaja sai  eripreemia  teksti väga ilusa esitluse eest. Pärast kõige nooremate  etlejate esitust tehti paus, kus sai võtta väikese näksi ning siis jätkasid 7.-9. klasside deklameerijad, keda oli kokku 10. Rebimine oli tihe, žürii jagas välja koguni kaks 2. kohta ja kaks 3. kohta.
III koha saavutas Rasmus Božen. II kohad said Liis Teppe ja Siim Pärss. Peale keskmiste vanuseklasside esinemisi oli lõunapaus, mille ajal langetas  žürii  otsuseid kahe vanuseklassi osas. Päeva lõpetasid üheksa gümnasisti, kes enamasti esitasid mõtlikke tekste, kuid oli ka huumoriküllaseid jutte.
Oli pikk, aga väga lõbus päev.
 
Siim Pärss 8.B
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 86 külalist ja 0 liiget