IMG 5309
2017.aasta Eesti koolide Pudruprogramm „Pudrusööja 2017“ on lõppenud. Pudruprogrammile olid taas õla alla pannud Veski Mati ja Herkuless, kes soovisid kõikidele osavõtjatele maitsvat ja tegusat pudrukuud. Ilmus ka uus reptseptiraamat, kus sel aastal olid programmi toetajateks Kristel Aaslaid, Gerli Padar, Mart Seim, Anna Maria Orel, Kristiina Štõkova, Grete Paia ja Getter Jaani. Eesti Terviseamet kiidab pudrusööjaid.
pudrukuuMeie kooli 1.a, 1.b, 2.a, 2.b ja 3.a klasside õpilased osalesid ka pudruprogrammis. 1.a klass valis oma lemmikputru, milleks osutus mannapuder ja koostasid diagrammi, valmistasid ise kiirputru. Valida oli 3 pudru vahel, Kristini isa tõi lisaks ka 4.pudru – õunatükikestega. 2.b klassi õpilased sõid putru ning koostasid ja kujundasid oma pudruretsepte. Kõik osavõtnud klassid said korraldajate poolt väikesed pudrupakid, millest siis putrusid keedeti ja degusteeriti. Tublimaid autasustati diplomitega.

Reet Kukk
Algklasside õppetooli juht