Meri17. novembril toimus Toilas IV mereteemaline etluskonkurss „Meri? Meri! Meri.“, millel osalesid taas ka meie kooli etlejad. Etlejaid oli kokku 35.

1.-3. klasside vanuserühm esines ainult mereteemalise luuletusega. Selles vanuserühmas võistlesid meie koolist kaks õpilast: Kris Linder ja Mikk-Martti Mikita, kes esinesid väga tublilt.

meri2

Kris Linder saavutas II koha. Mikk-Martti Mikita oli publiku lemmik. Tore, et meie praegustele etlejatele on peale kasvamas väärikas põlvkond.

Vanemad klassid pidid peast esitama mereteemalise luuletuse ja proosapala.

4.-6. klasside võistleja hulgas oli viis  õpilast meie koolist: Rasmus Pau, Lotte Teppe, Gertrud Rande, Adely Tarum ja Sabina Vjazitskaja.

Selle vanuserühma kolm esimest kohta tulid meile.

Lotte saavutas I koha, Sabina II koha ja Gertrud III koha.

7.-9. klasside vanuserühmas oli viis rivaali. Meie koolist oli Siim Pärss, kes saavutas I koha.

Kõikide osavõtjate nimel täname oma juhendajaid õpetajaid Reet Kukke, Maie Jõemaad ja Ülla Toomjärve. Õpetaja Üllal oli sel aastal austav ülesanne osaleda ka žürii töös.

Siim Pärss, VIIIb

Juhtkond tunnustab