varjupäev16.novembril toimus üle-eestiline töövarjupäev, meie koolist võttis sellest osa 34 õpilast. Käidi väga huvitavates kohtades nagu Tallinki laevakapteni varjuks, Tartu Ülikooli Kliinikumis, Tallinna Lastehaiglas ….

Mina olin töövari Märt Treierile ERR-is ning sain võimaluse jälgida Vikerraadio hommikuprogrammi ja ka paar sõna sekka öelda. Märt Treieri varjutamine andis mulle võimaluse tutvuda ajakirjaniku ametiga kaasnevate rõõmude ja raskustega. Hiljem sain võimaluse varjutada ka Juhan Kilumetsa, kes tutvustas mulle raadio- ja telemaja ning sain võimaluse näha ka saate Huvitaja telgitaguseid.
Lootsin saada vastust küsimusele, kas ajakirjaniku kohta loodud stereotüüp vastab tõele. Peale töövarjupäeva võin täie kindlusega öelda, et ajakirjanik olemiseks on vaja olla palju rohkem kui lihtsalt pealetükkiv. Töövarjupäev on hea võimalus saada aimu tulevikust, saada juurde uusi kogemusi ja palju juurde õppida.

Elizabeth Veri 10. kl

Juhtkond tunnustab